Godło Polski
BIP

Aktualności

Lekcja WOS u Burmistrza

Lekcja wos

W piątek 7 grudnia uczniowie naszej szkoły w ramach lekcji wiedzy o społeczeństwie spotkali się z Panem Mirosławem Wieczorem, burmistrzem Miasta i Gminy Wronki. W trakcie spotkania uczniowie wysłuchali prelekcji na temat funkcjonowania naszej gminy, zasad wyboru burmistrza oraz rady gminy, budżetu naszego miasta, a także inwestycji planowanych na kolejne lata. Nieznany dotąd tajemniczy budynek ratusza,

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Walki z AIDS

Światowy Dzień Walki z AIDS 2018

Każdego roku 1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień Walki z AIDS, którego istotą jest przypomnienie o chorobie wywołanej wirusem HIV oraz o tych, którzy przegrali w tej nierównej walce. Z okazji tego dnia w naszej szkole 4 grudnia odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS, zorganizowany przez p. Beatę Pyzik i p. Agnieszkę Wydartą.

Czytaj więcej...

Spotkanie z kuratorem rodzinnym

Spotkanie z Kuratorem 1

3 grudnia, do naszej szkoły, na spotkanie z wszystkimi uczniami klas 8, przybyła pani Katarzyna Major - rodzinny kurator z II Zespołu Kuratorskiego Służby Sądowej przy Sądzie Rejonowym w Szamotułach. Celem spotkania była szeroko rozumiana profilaktyka, przeciwdziałanie postawom demoralizującym, zapobieganie czynom karalnym oraz patologiom społecznym.

Czytaj więcej...

Julia Rusinek powołana do Kadry Wielkopolski U-14

W dniach 5-7.12.2018 w Pępowie, odbędzie się zgrupowanie Kadry Wielkopolski U-14 dziewcząt. Na zgrupowanie to zostało powołane 30 dziewcząt z całej Wielkopolski. Jedną z zawodniczek jest Julia Rusinek, która w kadrze występuje już drugi rok i ma na swoim koncie Vice mistrzostwo Polski. Zgrupowanie to poprowadzi Trenerka reprezentacji Polski U-17 Nina Patalon.
Julia ze swoimi koleżankami będzie uczestniczyła w wielu treningach, a efektem końcowym będzie trening pokazowy przed wieloma Trenerami.

Fabian Myszkowski

Turniej siatkarskich singli dziewczynek

Uczestniczki zawodów

W sobotnie przedpołudnie 1. grudnia hala sportowa na Polnej wypełniła się małymi dziewczynkami, które dopingowane przez swoich rodziców, rozgrywały zawody w siatkarskich singlach. W turnieju uczestniczyły 22 dziewczynki urodzone w 2008 roku

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta